10 прикладів нестандартного використання звичних речей в побуті

94

Кабелі живлення і перехідники, підзарядки і навушники … Нам не обійтися без проводів, залишається організувати для них правильну систему зберігання. Допоможуть в цьому втулки для туалетного паперу, які легко перетворити в органайзер. Встановлюємо картонні трубки в ящик і наповнюємо акуратно згорнутими шнурами. Для більшої зручності, можна підписати кожну клітинку.

Ще один варіант органайзера з втулок – настільний. Він підходить для канцтоварів або художнього приладдя. Втулки склеюють між собою і кріплять на підставу з щільного картону. Або ставлять конструкцію в коробку з-під взуття.

Настільний органайзер можна декорувати за своїм бажанням. Зазвичай використовують стрічку» васі», обрізки красивих щільних шпалер або пакувальний папір.

Умільцям сподобається ідея зберігання атласних стрічок або вузького мережива в пластиковій упаковці з-під цукерок. Завдяки зручному дозатору, відрізати потрібну довжину можна, не відкриваючи контейнер і не порушуючи цілісність бобіни. А прозорі стінки дозволять вчасно помітити, що стрічка закінчується.

Каністра від миючого засобу, як підставка для книг

Зазвичай книги стоять в шафі, але кожен раз виймати і ставити на місце потрібний екземпляр – занадто довго. Особливо незадоволені цим процесом діти. Простіше зробити їм добірку для щоденного читання і зберігати окремо. Наприклад, в підставці-органайзері з порожньої пластикової тари.

Спочатку підготуємо секції. Для цього зріжемо верх кожної каністри, як показано на малюнку:

А тепер за допомогою гвинтів кріпимо секції на панелі з дерева або оргскла:

Город в лотку з-під яєць

Тренд на біофільний дизайн і органічне харчування, викликав бурхливий інтерес до домашніх міні-городів. Кімнатні квіти все частіше замінюються грядками з зеленню і прянощами. Можна придбати спеціальні пристрої — » розумні » гідропонні установки, які коштують кілька тисяч рублів.

Або зробити аналог своїми руками, використовуючи тільки пластиковий лоток з-під яєць.

  1. пакувальний контейнер ділимо на дві частини.
  2. кришку застосовуємо як піддон.
  3. всередину встановлюємо осередки, попередньо зрізавши нижню частину.
  4. піддон на 2/3 заповнюємо водою-і установка готова.

Вона підходить для пророщування цибулі і часнику «на перо».

Залишилося багато непарних гудзиків? можна зберігати в них модні сережки — » гвоздики » і невеликі підвіски, адже мініатюрні прикраси легко губляться в загальних скриньках.

В отвори великої гудзики втягуємо сережки і закріплюємо застібкою. Прийом дозволяє не тільки зберігати, але і перевозити прикраси, вирушаючи на відпочинок або в подорож.

Контейнери для льоду замість шкатулки

В ємностях для заморозки води добре зберігати дрібну біжутерію. Нічого не плутається і не рветься. Все відразу видно і можна розсортувати за кольором, стилю або комплектів.

Еко-кашпо з прищіпок

Від непоказної квіткової підставки до шедевра еко-дизайну-всього … Зв’язка прищіпок. Важливо, щоб у кашпо-основи були високі і прямі бортики, без загинів. Можна використовувати і консервну банку, зачистивши її краю.

Прищіпки кріпимо на кашпо по колу – впритул і без просвітів, а для міцності, додатково фіксуємо клеєм «момент».

Шафа на дачу з коробок

Дачні речі не обов’язково діставати з коробок, в яких вони перевозилися. Нехай зберігаються там весь літній сезон, немов в секційному шафі. Встановлюємо коробки боковинами один на одного, а верхні клапани використовуємо як дверцята.

Важливо закріпити всю тару ззаду листом гофрокартону або двп, інакше конструкція буде розпадатися при експлуатації.

Канцелярський затиск-підставка під телефон

Робоча перерва – час для розважального контенту. Але коли телефон, він же, міні-телевізор, просто лежить на столі, дивитися його вкрай незручно. Виправлять ситуацію два канцелярських затиску.

Вставляємо один в інший і розводимо дротяні ручки, імітуючи підставку для книг. Тепер маємо телефон вертикально і насолоджуємося рідкісними хвилинами відпочинку.

Міні-сад в старій лампочці

Перегоріла лампа розжарювання, особливо великих розмірів, підходить для облаштування флораріуму. Акуратно витягаємо внутрішню частину і закріплюємо порожню колбу на підставці. За допомогою воронки засипаємо всередину землю і пінцетом висаджуємо рослини.

У міні-флораріумі будуть добре себе почувати вологолюбні або, навпаки, зовсім невимогливі до поливу культури. Підійдуть:

  • хлорофітум,
  • траденсканция,
  • міні-папороті,
  • кротон,
  • селагинелла,
  • різні види сукулентів і навіть мох.

Можна додати в композицію гілочки декоративних сухоцвітів, черепашки та інші природні матеріали.

Повторне використання речей-це подвійна користь: і економія, і можливість прикрасити життя своїми руками. Перш ніж прагнути до нового, давайте берегти і раціонально використовувати те, що вже маємо.