7 дорогих рішень в інтер’єрі, які застаріли і виглядають колгоспно

53

Багаторівнева стеля з підсвічуванням

Тренд, що з’явився в 90-2000-х роках, до сих пір користується популярністю, незважаючи на те, стеля з декількома рівнями, різною текстурою і підсвічуванням здається частиною космічного корабля. У спробах надати житлу індивідуальність, замовники витрачають чималі гроші, але отримують масивний, перевантажений деталями стелю, який важко вписати в класичний або сучасний стиль.

Прості білі стелі ніколи не вийдуть з моди: в умовах невеликих квартир це найкращий варіант. Також не варто використовувати різнокольорові діодні стрічки — тепле світло найбільш комфортний для очей.

Фігурні перегородки з гіпсокартону

Знаменитий гіпсокартон прижився в нашій країні в епоху так званого євроремонту в 90-х роках. Він досі користується попитом при обробці приміщень — для вирівнювання стін і стель. Але масивні хвилясті перегородки, створені за допомогою гіпсокартонних плит, точно пішли в минуле і повертатися не збираються.

Для зонування кімнати дизайнери придумали безліч інших цікавих, а головне функціональних рішень: стелажі, подіуми, барні стійки. Якщо ви хочете розділити приміщення перегородкою, вибирайте скло або дерев’яні рейки: вони пропускають світло і виглядають набагато сучасніше.

Різьблені фасади з витіюватими візерунками

Імітація стилю бароко на меблевих фасадах виглядає недоречно, якщо власник живе в невеликій квартирі, часто готує і забирається самостійно. Перевантажений деталями гарнітур коштує набагато дорожче лаконічного, ускладнює прибирання і «з’їдає» весь простір.

Замовляючи меблі в квартиру, не намагайтеся вразити гостей: пам’ятайте, що в цій обстановці живете ви. Також класичні стилі вимагають великої площі приміщення, дорогих оздоблювальних матеріалів і наявності смаку у всьому, інакше інтер’єр виглядає фальшиво.

Оздоблення стін каменем

Як тільки плитки з імітацією природного каменю з’явилися у продажу, обробка стін «рваним» способом завоювала величезну популярність. Але якщо раніше таким декором можна було здивувати, то зараз покладений подібним чином камінь говорить про застарілий ремонт.

Якщо ви хочете створити акцент, виділіть тільки одну стіну або її частину, наприклад, нішу. Чи не викладайте плитки окремими «шматочками» — так стіна виглядає незавершеною.

Наливна підлога з фотодруком

Підлоги з малюнком обійдуться вам в рази дорожче звичайних покриттів — ламінату або кахлю. Вражаючі 3-d картини виглядають ефектно лише перший час, але незабаром починають дратувати. Змінити інтер’єр, в якому яскрава фотографія займає велику площу не вийде — зображення буде перетягувати на себе всю увагу.

Наливні підлоги мають високу міцність. Якщо ваш вибір припав саме на них, замовте менш помітний малюнок, щоб не розчаруватися в майбутньому.

Складні композиції з штор

Оформляючи віконний отвір, не намагайтеся вразити гостей декором з штор, що імітують палацовий стиль. Пам’ятайте, що мета дизайнера в салоні текстилю — заробити якомога більше, а значить і кількість ламбрекенів, бандо і рюш буде збільшуватися в процесі створення проекту. Такий дизайн давно застарів, до того ж він ускладнює прибирання і ускладнює інтер’єр.

Рекомендуємо відмовитися від багатоярусних композицій і витратити гроші на лаконічні гардини з якісного щільного матеріалу.

Душові кабіни з доповненнями

Пристрій у ванній, схоже на космічну капсулу — ще одне дороге, але застаріле рішення. В тренді лаконічність і простота, тому прямокутні душові з низьким піддоном і стінками з прозорого скла виглядають більш стильно, ніж напівкруглі пластикові вироби.

Власники «капсул» з гідромасажем і радіо, зізнаються, що рідко користуються додатковими функціями. Також автономна душова кабіна займає у ванній багато місця.

Починаючи ремонт, свідомо відмовтеся від химерних рішень з безліччю елементів: мода на них вже пройшла і навряд чи повернеться. Зробіть вибір на користь натуральних матеріалів, функціональних і лаконічних меблів, спокійної колірної гами.