Ідеї дизайну кімнати для підлітка-геймера

65

Дитяча кімната-це особливий світ, в якому дитина часто проводить час як наодинці з собою, так і в компанії улюблених друзів. Ближче до підліткового віку у школярів з’являються яскраво виражені захоплення і заняття, які вони прагнуть продемонструвати всьому світу, що в першу чергу відбивається на зовнішньому вигляді власної кімнати.

Одне з таких захоплень – ігри: захоплення мобільними іграми, іграми для пк або консолей. Minecraft, fortnite, brawl stars, call of duty – всі ці популярні програми чіпко привертають увагу мільйонів підлітків по всьому світу, і навряд чи ситуація зміниться в найближчі кілька років.

Часто батьки негативно ставляться до такого захоплення і бачать в ньому вкрай згубний вплив на розвиток дитини. І даремно. У ігор великий потенціал на майбутнє, тому замість неконтрольованої критики, можливо, вам варто допомогти дітям правильно організувати свій час?

У цій статті ми підготували поради для тих, хто не бачить нічого поганого в прихильності дитини до віртуальних розваг і думає, як це підкреслити в дизайні своєї кімнати.

Якою має бути кімната геймера?

Затишним оазисом, де можна сховатися від батьківських поглядів і відпочити від ще одного напруженого дня в школі – це відповідь, яку ви, ймовірно, почуєте від будь-якого підлітка. В ідеалі ігрова кімната повинна забезпечувати баланс між функціональністю і комфортом.

Це місце, де дитина може проявити свою індивідуальність і сміливо висловлювати свої думки: створювати, грати в ігри, вести блог, розробляти додатки, битися з друзями в турнірах і спілкуватися в discord. Ну і, звичайно, вчитися, якісно відпочивати і насичено проводити вільний час. Ось чому, коли справа доходить до розробки дизайну кімнати, так важливо враховувати все, що має значення в житті підлітка.

Кожна деталь повинна бути відображена в інтер’єрі, кожен елемент повинен бути функціональним і корисним. Тому ми розберемо кімнату майбутнього на окремі сегменти і визначимо, як за допомогою кожного з них можна підкреслити неповторний стиль і індивідуальність домашнього ігрового куточка.

Вхід

Вхід-це перше, що ознаменує початок нової зони в квартирі, тому до його оформлення слід підходити з особливою ретельністю. Він повинен підкреслювати загальний дизайн кімнати і повідомляти гостям з входу, що їх чекає всередині. Є ті, хто робить не менш цікавим вхід в кімнату підлітка, наприклад, замаскувавши її під абсолютно несподівані предмети (наприклад, дверцята холодильника, телефонну будку і т.д.).

Якщо ви шукаєте більш простий варіант, спробуйте наклейки на вінілову тематику. Їх асортимент величезний, вони легко приклеюються до будь-якої поверхні і при необхідності без проблем знімаються або замінюються новими.

Зона гри

Центральним місцем в кімнаті геймера, звичайно ж, буде ігрова зона: великий стіл з потужним комп’ютером, аксесуари у вигляді підставки з мікрофоном для стрімінга, навушники, великий екран, зручне крісло і т.д., або переробити його частково в невеликий куточок, наприклад, під спальне ліжко або навіть невеликий диванчик.

Крісло

Поговоримо про стільці. Яким він повинен бути? по-перше, це максимально зручно, щоб не створювати дискомфорту в шиї і хребті під час гри, а також щоб не зіпсувати поставу підлітка.

По-друге, крісло повинно мати добре регульований механізм і правильну ортопедичну форму завдяки сегментованій набивці.

Крім того, ці спеціалізовані меблі можуть бути додатково укомплектовані: вбудованими динаміками bluetooth, знімні подушки для індивідуального комфорту, функція відкидання, за допомогою якої крісло можна опустити майже на 170 градусів, міцні гумові ролики, мультимедійна взаємодія з більшістю консолей і т д.

Особливі ігрові приставки дуже популярні у геймерів, у яких вже є все: крісло, модульний стіл, величезний багатосекторний екран і місце для необхідних аксесуарів. Цей розділ забезпечує повне занурення в процес гри, з ефектом присутності і неймовірних емоцій і відчуттів.

Меблі

Не забувайте, що кімната підлітка повинна бути максимально зручною для повсякденного життя. Це означає, що в ньому необхідно знайти місце для всіх меблів, яка допоможе дитині якісно вчитися і відпочивати: настінні полиці, комод, ліжко або диван, зручний стіл для виконання домашніх завдань, органайзери для шкільного приладдя офісу і т д.

Але для додання цим елементам індивідуальності можна використовувати стилі для обраного проекту. Інтернет-магазини вітчизняних і зарубіжних меблевих компаній вже пропонують величезну кількість різноманітних столів і полиць в заданому стилі.

Якщо у вас виникли труднощі з такими варіантами, просто скористайтеся послугами приватного майстра, який без зусиль зробить те, що ви хочете, за запитом: з індивідуальними розмірами і в обраному дизайнерському рішенні.

Місце для сну

Раз вже ми заговорили про меблі, звернемо увагу на абсолютно необхідний предмет меблів в шкільній кімнаті-ліжко. Не можна нехтувати ліжком. Ні диван, ні розкладне крісло його не замінять.

Стіни

Ще один відмінний спосіб прикрасити вашу ігрову кімнату-підкреслити її унікальність за допомогою декору стін. В його основі-сюжет улюбленої гри дитини з використанням впізнаваних віртуальних персонажів або локацій.

Знадобляться аерозольна фарба, клейкі вініли, картинки (в тому числі модульні), постери. Не обмежуйте свою фантазію у втіленні найсміливіших ідей.

Якщо ремонт кімнати не дивує вашого підлітка, залучіть його до цього процесу. Таке заняття допоможе юному геймеру не тільки внести свій внесок в оформлення майбутньої ігрової зони, але і персоналізувати кімнату, надавши їй абсолютно унікальний і неповторний стиль.

Деталі

В кімнаті справжнього геймера має бути чимало дрібних предметів: бездротові навушники, захисні окуляри для захисту очей, настільні вентилятори для зменшення теплового випромінювання, ігрова консоль, дискові флешки і інші практичні органайзери, ящики і тумби, полиці для зберігання, а також оригінальні предмети, переобладнані для цих потреб (наприклад, полиці для ігор або стелажі для кабелів з підручних матеріалів) допоможуть організувати правильне зберігання всіх цих важливих речей.

Додати інтер’єру родзинку можна, закривши вікна рулонними шторами в тематичному візерунку або застеливши підлогу незвичайним килимком.

Правильне освітлення-ключова складова дитячої кімнати. У цьому випадку він повинен виконувати відразу кілька функцій: бути досить яскравим для шкільних занять і бути відповідним для комп’ютерних ігор.

Очевидно, буде кілька зон з освітленням. Зверніть увагу на світлодіодні стрічки, які допоможуть додати кімнаті особливу атмосферу, а також мінімізувати відблиски на екрані під час гри. Крім того, в інтер’єр відмінно впишуться світильники оригінальної форми, що, до того ж забезпечить додаткову точку світла.

У xxi столітті комп’ютерні ігри – одне з найпопулярніших захоплень підлітків. Це цілий світ, в якому вони змагаються, зустрічаються, спілкуються, відпочивають і знімають стрес після школи. Саме тому все більшої популярності у дітей у всьому світі набувають дизайнерські кімнати для ігор.

Якщо у вашого підлітка вже є ігровий комп’ютер, йому мало що потрібно робити. Дрібний ремонт, зручні крісла, м’яке блакитне світло і готово! гра почалася!