Керівництво по заміні вхідних дверей

41

Вхідні двері в ваш будинок повинна бути жорсткою, але красивою і витонченою. Ознайомтеся з нашим списком варіантів, які підходять для різних стилів, бюджетів та якості.

Вхідні двері повинні бути достатньо міцними, щоб витримувати вітер, дощ, палюче сонце і потенційних зловмисників, але при цьому досить красивими, щоб справити хороше перше враження. На жаль, задовольнити ці потреби-непросте завдання для багатьох вхідних дверей. Більшість старих зроблені з дерева або шпону, які деформуються, тріскаються і розшаровуються після багатьох років впливу елементів. Вхідні металеві двері в квартиру теж не вічні-поверхня деяких старих сталевих дверей може відшаровуватися.

Незалежно від того, чи це стосується вашої вхідних дверей, або ви просто хочете обміняти тверді двері на двері зі скляними панелями, які забезпечують більше світла, ви знайдете безліч доступних варіантів. Існують нові дерев’яні двері, які краще протистоять вищевикладеним впливам, ніж більш ранні версії, а також двері з металу і скловолокна, які виглядають як дерево, але забезпечують більшу безпеку і часто дешевше.

Як замінити вхідні двері

Іноді заміна дверей означає просто заміну однієї зовнішньої накладки, званої плитою або заглушкою, на іншу. Але в деяких випадках вам доведеться демонтувати і замінити стару дверну раму, включаючи дверні косяки і поріг, особливо якщо ці дерев’яні елементи почали гнити.

Навіть якщо стара дверна коробка в порядку, кріплення, яким вона кріпиться, може деформуватися і вийти з отвору. Це ускладнює відкриття та закриття дверей. Щоб нові дерев’яні двері відповідали нестандартній рамі, вам потрібно вирівняти верх і низ або навіть обрізати один з цих країв, щоб двері були навішені правильно. Це тільки варіант з дерев’яними дверима; металеві та склопластикові двері не можна стругати або різати.

Комплекти для заміни дверей

Альтернативою заміні всієї рами є використання комплектів для заміни дверей. Тут двері монтується в невеликій сталевій рамі, яка прикріплюється до старої. Переваги включають просту установку і додаткову безпеку сталевого каркаса. Однак ці комплекти трохи зменшують початковий отвір, вони доступні всього в декількох розмірах, і їх не можна встановлювати на згнилі косяки.

Дизайн вхідних дверей

Більшість виробників пропонують десятки стилів дверей, і ви знайдете широкий вибір на складах, в торгових центрах і у дилерів. Або створіть свої власні двері. Деякі виробники дозволяють вибрати типи панелей та варіанти скла, які вам потрібні. Але ці двері потрібно замовляти спеціально, і терміни виконання замовлення займають від двох до восьми тижнів. Третій варіант-попросити місцевого столяра або столярну майстерню спроектувати дерев’яні двері відповідно до ваших вимог. Знову ж таки, недоліки-час і гроші.

Кращі матеріали для вхідних дверей

Мабуть, найголовніше питання – з чого зроблена ваша двері. Більшість поєднують в собі кілька матеріалів. Наприклад, багато дверей зі скловолокна і сталі мають дерев’яні рами. Але найбільше на зовнішній вигляд, довговічність, безпеку і ціну впливає матеріал поверхні.

Дерев’яні двері

Дерев’яні двері – найпоширеніші. Універсальність і краса – їх сильні сторони. Дерев’яні двері з натуральною обробкою і виготовлені за індивідуальним замовленням можуть бути з дуба, вишні, горіха, червоного дерева, клена, ялиці і сосни. Ви також знайдете двері з декількох сортів деревини хвойних порід, таких як сосна.

Багато стандартних дерев’яних дверей являють собою сендвіч з шпонированной деревини поверх масиву зі штучного дерева. Така конфігурація зводить до мінімуму розширення і стиснення, що викликають викривлення. Це недорога альтернатива дверям з цільного дерева. Шукайте міцний, меблевий шпон товщиною не менше 15 мм. Що — небудь більш тонке занадто легко пошкоджується.

Двері з натурального масиву коштують найдорожче. Це ціна буде дорожче мінімум ніж в три-десять разів.

Сталеві двері

Сталеві двері — ваш найкращий вибір, якщо безпека і довговічність є головними пріоритетами. Сталеві елементи міцніше дерев’яних або склопластикових дверей, вони не тріскаються і не деформуються. Будь-які вм’ятини або подряпини на цих дверях можна видалити і зашпаклювати.

Сталеві двері також коштують найменше. Однак система сталевих дверей з бічними ліхтарями і фурнітурою преміум-класу може майже зрівнятися за вартістю з системою дерев’яних дверей.

Сталеві двері мають внутрішню раму найчастіше, для більшої міцності, зі сталі. Порожнини всередині каркаса заповнені ізоляцією з пінопласту високої щільності. Двері преміум-класу зазвичай мають обшивку з дерев’яними панелями і сталеву раму, хоча деякі пропонують більш товсту сталь. Поверхня зазвичай гладка або з тисненим малюнком під дерево.

Деякі сталеві двері мають покриття з обпаленого поліестеру, яке вимагає періодичної перефарбовування. Преміум-версії отримують вінілове покриття, подібне до того, яким покривають вікна, облицьовані вінілом, для більшої стійкості до атмосферних впливів. Деякі навіть мають покриття з фарбованого деревного волокна або, в дійсно дорогих версіях, ламінований шпон.

Двері зі склопластику

Двері зі склопластику міцні, не потребують обслуговування і є розумним вибором для суворого або вологого клімату. Вони імітують зовнішній вигляд деревини з текстурою під дерево і можуть мати забарвлення в тон дуба, вишні, горіха і безлічі інших порід дерева. Порожнечі в каркасі заповнюються пінополіуретановим утеплювачем.

Доступність-ще один плюс такого виду дверей.

Алюмінієві двері

В алюмінієвих дверях, як і в сталевих елементах, використовується ізоляційний наповнювач, покритий металевою оболонкою.

Виробники пропонують всілякі варіанти, вибір величезний.

Алюмінієві двері покриті спеціальною емаллю, тому вони не потребують фарбування і не іржавіють, що пояснює поширені 20-річні гарантії. Ви також можете поєднувати колір і стиль ваших дверей. Однак всі ці переваги обходяться недешево. За цінами алюмінієві двері є найдорожчим вибором після дверей з натурального масиву деревини.