Мінуси душових кабін, про які не говорять продавці, а я розповім:

72

Жоден продавець закритих душових кабінок ніколи не розповість правду про їх використання. Все тільки й роблять, що впарюють допи і бажають продати кабінку подорожче. Одного разу я «повівся» на вмовляння співробітника магазину і тепер шкодую. Зняв і демонтував кабіну. А з вами хочу поділитися мінусами, щоб ви теж не обпеклися.

Жарко, навіть, якщо працює витяжка

Сама по собі душова кабіна герметична, це плюс для тих, хто не любить часто забиратися у ванній. Вода не розплескується і не осідає на плитці брудними патьоками. Самі кабіни обладнані одноканальної витяжкою, що дозволяє зробити перебування в ній комфортним, ну покликане для цього, по факту немає.

Я не люблю парилки до знемоги, коли виходиш з душу і вже треба митися, тому що жарко. Витяжка не рятує, в кабіні душно.

Жоден продавець не говорить, що вентилятор, який йде в комплекті — просто не працює. Там стоїть звичайний куллер від системного блоку комп’ютера. Він нічого не витягує і його продуктивність дорівнює майже нулю.

Бруд

Акрилові піддони в душових — обов’язковий елемент. Ось тільки ніхто не замислюється, як потім за ним доглядати. Зазвичай від нашої води, багатої металами, акрил покривається жовтим нальотом. А так як використовувати сильні кислотні засоби не можна, то доводиться миритися з вічно жовтою брудною кабіною. Ми чим тільки не пробували її відтерти, жодне безпечний засіб не допомагає.

Гель і губка-єдине чим можна мити акрил. Але дочиста без абразиву не вийде.

Плюс безліч форсунок, глибоких виїмок і різних куточків, в які забивається бруд. Їх теж дочиста не виходить очистити, в них заводиться цвіль і грибок. Все це чорніє, пахне огидно, та ще й небезпечно для здоров’я.

Скла

Про кволі коліщатка на розсувних стінках я промовчу, про них точно ви і самі можете знати. А ось про скла скажу. За ними потрібно щоденний догляд, іноді 3-4 рази на день потрібно протирати, адже всі мешканці будуть купатися і за всім цим потрібен догляд. Якщо не витирати кожен день, то на стеклах буде накопичуватися вапняний наліт, який візуально сильно псує зовнішній вигляд кабіни.

Форсунки

З пункту «бруд» цієї статті, особливу увагу хочеться приділити саме форсункам. Як би ви їх не натирали-місяць, це максимальний термін їх життя.

Вже на другий прийом душа, вони забиваються вапняним нальотом. Особливо страшно це для тропічного душу, тому що його розібрати вкрай складно. Якщо його сопла забиті, то «люстра» забивається водою, розбухає і її розриває на частини.

Від заліза і нальоту не допоможуть навіть профі фільтри очищення води, тому що залізо не вловлюється ними і на виході тільки вже кристалізується при контакті з повітрям.

Автор