Турбо піч на дровах своїми руками без наддуву

100

Реактивна або ракетна піч багато в чому перевершує інші типи печей на твердому паливі і цілком конкурентоспроможна з ними. Її вигідно використовувати на дачі або в невеликому садовому будиночку. Така піч відрізняється простотою, енергоефективністю і низькою вартістю. Має реактивний вихід полум’я і не вимагає спеціального наддуву у вигляді компресора або вентилятора. Зробити її під силу будь-якій дорослій людині.

Матеріали:

  • сталева труба діаметром 22 мм і довжиною 37 мм;
  • круглий металевий прут;
  • трубний згін з різьбленням і косим зрізом;
  • сталеве циліндричне кільце;
  • два сталевих кола діаметром близько 20 мм;
  • квадратний прут;
  • прохідний водопровідний кран;
  • деревне паливо та ін.

Зварювальні електроди широкого призначення на аліекспресс зі знижкою — http://alii.pub / 606j2h

Інструменти: свердлильний верстат або дриль, зварювальний апарат, болгарка, лещата, молоток та ін.

Процес виготовлення реактивної печі своїми руками

Внизу вертикально встановленої труби 22х37 мм з уже привареним дном і переносними ручками по сторонам вирізаємо отвір, вставляємо в нього трубний згін різьбленням назовні і косим зрізом всередину і вгору.

Згін міцно, надійно і герметично приварюємо до труби.

Нарізаємо з круглого прутка однакові по довжині відрізки трохи коротше висоти труби в кількості 11 штук. Рівномірно і вертикально приварюємо їх одним кінцем до зовнішньої утворює сталевого циліндричного кільця.

Надягаємо на прути, приварені до кільця, круглі кільцеві стяжки, зігнуті з того ж круглого прута, що і відрізки. Встановлюємо їх приблизно на відстані 1/3 і 2/3 від основи (дна) і в такому положенні приварюємо до вертикальних прутів.

Отриману конструкцію встановлюємо по центру на дно труби 22х37 мм і приварюємо прути до дна труби.

У центрі кришки вертикальної труби виконуємо отвір корончатим свердлом.

На дві паралельні і рівні хорди труби 22х37 мм укладаємо круглі прутки з виходом з двох сторін на рівні відстані за межі труби і відрізаємо два прутка однакової довжини.

Згинаємо з них дві скоби і знову укладаємо на трубу 22х37 мм загинами вниз і в такому положенні приварюємо до кришки труби.

До горизонтальних ділянок скоб симетрично приварюємо по дві вертикальної стійки, а до них горизонтально – поперечники-ручки.

На різьблення згону накручуємо прохідний водопровідний кран і залишаємо його у відкритому положенні.

У кільцевий простір між корпусом ракетної печі і гратчастої кільцевої конструкцією поміщаємо деревне паливо.

Як розпалювання використовуємо зім’ятий аркуш паперу, який підпалюємо, і кидаємо всередину гратчастої конструкції. При цьому вентиль на згоні внизу відкриваємо.

Після того, як полум’я розгориться, вентиль можна прикрити, а зверху піч закриваємо кришкою. Таке джерело тепла служить не тільки для обігріву приміщення, але і для приготування різноманітної їжі.