Як побудувати лазню

10-17-2018

Как построить баню
У колоди безліч достоїнств. Воно дешеве, екологічно чисте, а значить, позитивно впливає на наш організм. Колода добре тримає тепло, виглядає красиво, просто і швидко збирається. Зазвичай для споруди лазні з колод використовують сосну. Ну і раз вже ми заговорили про матеріалі, давайте обговоримо, яке дерево для лазні краще? Для лазні рекомендують хвойні породи дерев – сосна, ялина, іноді беруть ялицю або кедр.
Також хочемо вам порекомендувати вагонка для бани за кращою ціною.
Ви можете також побудувати лазню з бруса. Брус красиво виглядає в рядах, не всідається, теплоустойчив. Лазню з бруса робити простіше, його, на відміну від колод, не потрібно підганяти заздалегідь, можна відразу складати на фундамент. Найоптимальніше і найпоширеніше — це побудувати лазню з бруса 150 на 150. Для економії витрат багато зводять невеликі бані 3 на 3 метри. Давайте поговоримо про те, як побудувати лазню з бруса 3 на 3. Ну, перш за все, треба сказати, що це невелике приміщення для 2-3 осіб, частіше одноповерхова, рідше з мансардним поверхом. Розміри виправдовують себе, коли мало грошей і мало місця під забудову, так і прогріти таке простір набагато простіше і швидше. Пекти в такій «міні-лазні», ставлять у кутку стінки, яка знаходиться ближче до передбанника, а двері ставлять навпроти. Найчастіше використовують вже готову піч.
Спочатку потрібно вибрати для зрубу сировину. Для цього потрібні хороші товсті колоди не менше 20 см. При підборі потрібно враховувати, що діаметр товстого і тонкого кінця не повинен відрізнятися більш ніж на 3 див. Вибрали колоди? – нарізайте по всій довжині, яку ви обрали. Збір починається після нарізки. Збирається зруб з горизонтальних рядів по периметру. Укладайте колоди один на одного комлем у різні сторони. Потім дайте зрубу осісти.
Усередині стіни обробляють спеціальними препаратами від вологи. Такі засоби мають на упаковці значок «для сауни». Для зрубу зовні використовують пропитки та лаки. Вони будуть захищати від променів сонця і опадів. Також застосовують антисептики для захисту від вологи, паразитів і вогню. Оброблений зруб довго буде радувати своїм зовнішнім виглядом, тому економити на захисних препаратах краще не варто.