Як вибрати далі

5-8-2019

Как выбрать далее
Отже, ви вирішили завести кошеня. Але перш ознайомтеся з порадами, які допоможуть вам переконатися в тому, що ваш майбутній улюбленець здоровий.
Також хочемо вам порекомендувати далее
Ви хочете взяти кошеня з притулку для кішок. А може, просто знайшли її на вулиці. Необхідно переконатися в тому, що він здоровий. По — перше, кошеня віком до 12 тижнів не слід відлучати від матері, так як по досягненні цього віку вони соціалізуються і стають більш незалежними. Його очі повинні бути чистими і ясними, без виділень у куточках, які можуть вказувати на наявність проблем з диханням. Ніс повинен бути чистим, прохолодним, злегка вологим, у проходах не повинно бути слизу, а при диханні не повинно бути чутно хрипів. Вуха повинні бути чистими і рожевими. Чорні точки і темно — коричневі воскові виділення у вушних каналах говорять про поразку вушним кліщем. Вилікувати від ураження кліщем досить просто, але його наявність говорить про поганий догляд за нею.
А тепер огляньте кошеня з усіх боків. Якщо він здутий, то це може вказувати на погане годування або наявність паразитів. Крім того, огляньте кошеня ззаду, щоб переконатися у відсутності ознак діареї. Шерсть повинна бути пухкої, блискучою і не сплутаної. Лапки повинні бути прямими, правильної форми, кошеня повинен з легкістю пересуватися і стрибати.
А тепер зверніть увагу на те, як ваш кошеня спілкується з іншими кошенятами і з матір’ю. Здоровий кошеня сприймає навколишній простір з цікавістю і обережністю. Хоча, звичайно, особливості сприйняття світу часто визначаються характером вихованця. Наприклад, він може бути нерозважливо смів або, навпаки, сором’язливий. Зверніть увагу на те, як кошеня веде себе, коли ви берете його на руки: хоче доторкнутися до вас або звивається, прагнучи втекти. Всі ці ознаки вказують на особливості характеру, так що вирішіть для себе заздалегідь, кого ви хотіли б мати поруч: ручну кішечку або справжній згусток енергії.
Не забудьте поцікавитися історією здоров’я та вакцинації кошеня. Якщо у вас є якісь сумніви, краще звернутися за консультацією до ветеринара.
Постійно помітне третє повіку (злегка видимі мембрани в куточках очей ближче до носа) може вказувати на наявність хронічних захворювань або слабке здоров’я.
Кліщі у котів можуть з’явитися незалежно від умов проживання і способу життя тварин і питання профілактики, діагностики і боротьби з паразитом актуальне для всіх господарів без винятку.