Як вибрати квартиру

7-10-2021

Якщо новий предмет гардероба можна купити, піддавшись імпульсу, то в разі покупки квартири потрібно більш вдумливий підхід. . Але навіть для тих, хто стикається з придбанням житла не вперше, вибір квартири може здатися складним завданням. Хочемо порекомендувати купити квартиру на сайті https://vdoma.online/residential-complexes/1/shevchenkivskyi , тут найкращі варіанти .

Як не отримати кота в мішку, купуючи квадратні метри в новобудові? що робити, щоб не нарватися на приховані дефекти? на що звернути увагу, якщо вирішили заселитися у вторинку? розібралися з експертами сфери нерухомості і тюменцями, які самостійно купували житло.

Купуємо квартиру в новобудові. На що звернути увагу?

При виборі квартири в новобудові слід вивчити проектну документацію, звернувши особливу увагу на терміни здачі будинку і динаміку будівництва. Зробити це можна на сайті забудовника або порталі . Якщо будинок ще будується, слід з’їздити і подивитися будинок, тому що рендери не здатні замінити перегляд об’єкти наживо. Заодно зможете оцінити наявність і якість інфраструктури, транспортну доступність району», — говорить експерт.

Він також рекомендує не поспішати з оформленням угоди купівлі-продажу і заздалегідь визначитися з усіма параметрами майбутнього житла. Вибрати район, поверх, квадратуру, чітко розуміти, який є бюджет на придбання житлового простору.

Приховані дефекти новобудов: все, що про них потрібно знати

Після введення новобудови в експлуатацію забудовник запрошує власника оглянути квартиру, а після-підписати акт прийому-передачі. До цього слід поставитися максимально відповідально. Але іноді трапляється так, що якісь вади нової квартири вдається помітити не відразу.

«скоро в нашій з чоловіком новій квартирі закінчиться ремонт, і деякі недоліки житлового простору розкрилися тільки під час ремонту. Звичайно, в цьому є і наша вина. Якби ми зараз тільки збиралися купувати квартиру в новобудові (раджу тепер всім так робити), я обов’язково б вступила в чат мешканців будинку, нашого будинку, під’їзду. Подивилася б, які там проблеми обговорюють, поговорила б з мешканцями, дізнавшись, що їм не подобається.

Обов’язково спілкуйтеся зі своїми майбутніми сусідами. Так я, наприклад, зрозуміла, що в будинку дуже хороша чутність (це підтвердилося під час ремонту), тому ми вирішили робити додаткову шумоізоляцію стелі. Багато радять перед покупкою квартири зняти житло в будинку, який ви пригледіли. Так ви точно будете розуміти, якої якості там вода (в моєму будинку скарги на неї постійні), що з шумоізоляцією, які плюси є у жк і перекривають вони існуючі мінуси», — рекомендує тюменка олександра.

Добре. Як правильно діяти при виявленні прихованих дефектів?

» 99% дефектів можна виявити на стадії приймання квартири від забудовника, треба бути максимально уважними. В першу чергу провести огляд вікон і дверей. Вони повинні щільно закриватися, не мати провисання і найголовніше — відповідати госту. Кожне вікно слід відкрити і закрити, перевірити на наявність протягів. Обов’язково перевірте роботу вентиляції, розеток і вимикачів. Огляньте стіни на наявність великих відхилень (при простій штукатурці стін — не більше трьох міліметрів на один метр) і стирчать з-під штукатурки проводів. На стінах не повинно бути слідів цвілі і мокрих плям, те ж саме стосується і підлоги, — рекомендує олексій байдала. — якщо термін гарантії від забудовника не закінчився, викликайте представників компанії для обстеження».

Всі виявлені недоліки слід фіксувати на фото і відео, прописати в оглядовому аркуші. Простежте, щоб представник забудовника поставив підпис під списком виявлених вад. Обов’язково обговоріть терміни усунення недоліків.

При цьому, якщо через час після заселення ви виявили, що в новобудові, наприклад, мокне внутрішня стіна під час дощу, криві стіни або промерзають стіни, ви маєте право вимагати у забудовника усунути недоліки, направивши претензію.

Якщо є фінансова можливість, на огляд квартири перед підписанням акту приймання-передачі запросіть незалежного експерта. Він зможе знайти всі вади ,які є (якщо є), і вказати вам на них.

Вибираємо квартиру на вторинному ринку-які є підводні камені

1.у виборі квартири на вторинному ринку є свої нюанси. Пам’ятайте: яким би привабливим вам не здавалося вибране житло, завжди важливо враховувати всі можливі ризики.

Він же радить не використовувати типові договори купівлі-продажу. Їх або слід скласти самостійно (якщо знаєте, як грамотно це зробити), або звернутися до профільних фахівців.

До оформлення паперів про право власності потрібно поставитися максимально відповідально. Краще не використовувати типові договори, викачані з першого-ліпшого сайту.