Які вікна більше підходять для приватного будинку

67

Поза конкуренцією тут металопластикові профілі. Вони довговічні, прості в догляді, забезпечують дуже хорошу звуко — і теплоізоляцію. Краще ставити такі вікна під ключ. В цьому випадку монтажники виконають весь комплекс робіт, починаючи від демонтажу старої рами до кріплення стулок і обробки укосів. Збережете свої нерви і заощадите час. Важливо відзначити, що пластиковим вікнам не потрібна додаткова обробка. Вони спочатку красиві і довго зберігають свій товарний вигляд. Стандартний термін експлуатації вікон з рамами із пластику становить не менше 20 років. При правильному догляді і монтажі вони прослужать набагато довше. Тепер про інші варіанти.

Вікна з алюмінієвими рамами

Вони гарні для промислових будівель і магазинів, де активно використовуються. Порівняно недавно їх почали ставити в офісах і житловому секторі. Алюмінієві вікна мають дуже високі характеристики міцності, а ось з теплоізоляцією у них не дуже. Коштують при цьому подібні вікна значно дорожче ніж пластикові. З чого складається вартість останніх ви можете дізнатися, якщо перейдете за посиланням https://окнова.рф/okna-pod-klyuch.

Вікна з дерев’яними рамами

Вони теж користуються великою популярністю, мають багато з переваг пластикових вікон, але коштують набагато дорожче. Відзначимо, що ми говоримо не про дерев’яні вікна, що були за радянських часів. Ті не могли відзначитися ні хорошою теплоізоляцією, ні вологостійкістю, ні тривалим терміном служби. Йдеться про сучасні дерев’яні вікна. За якістю вони не поступаються пластиковим, однак, як зазначалося вище, дуже дорогі, до того ж вимагають особливого, аж ніяк не дешевого обслуговування.

Комбіновані вікна

Їх рами складаються з декількох матеріалів. Найчастіше з дерева з алюмінієм і з дерева з пластиком. Залежно від технології виготовлення мають ті чи інші переваги і недоліки.

У дерев’яно-алюмінієвих вікон, зроблених за німецькою технологією дерево в рамах просто покрито алюмінієм. Це забезпечує хорошу міцність і не погану теплоізоляцію. Однак відкриватися такі вікна можуть лише орним способом.

У дерев’яно-алюмінієвих вікон, виконаних за фінською технологією, зовнішня рама з металу, а внутрішня з дерева. Недоліками даних вікон є велика маса, об’ємність і неможливість відкриття стулок в різних площинах.

У дерев’яно-пластикових вікнах основу конструкції становить клеєний брус. Пластику відводиться в основному захисна і декоративна роль. За своїми достоїнствами і недоліками конструкція мало відрізняється від звичайних дерев’яних вікон.