Як зробити тепла підлога швидко і дешево за 1 добу, без замішування розчину

78

Установка плівкового теплої підлоги один з тих видів робіт, які реально можна зробити якісно, не гірше, ніж наймаючи монтажників. В цьому немає нічого складного. Тому заощадити, уклавши інфрачервоний тепла підлога своїми руками, зможе будь-хто. Часу багато не знадобиться, достатньо буде однієї доби. Розберемо тонкощі його монтажу.

Матеріали:

  • лавсанова термоізоляція;
  • двосторонній скотч;
  • армований скотч;
  • термостійка ізоляційна стрічка для теплої підлоги;
  • інфрачервона плівкова тепла підлога;
  • контактні затискачі для під’єднання кабелю живлення;
  • бітумна стрічка для ізоляції;
  • червоні і сині одножильні з’єднувальні дроти.

Інфрачервона підлога, регулятори температури на аліекспресс зі знижкою — http://alii.pub / 63cmhb

Процес монтажу теплої підлоги

На підготовлений очищений чорнову підлогу необхідно укласти лавсанову теплоізоляцію відбиває стороною вгору. Щоб вона трималася, її слід приклеїти на двосторонній скотч.

Стики ізоляції скріплюються армованим скотчем.

Далі потрібно нарізати плівковий підлогу. Різати можна тільки в поперечному напрямку і строго по мітках для розкрою. Вони можуть бути позначені пунктирною лінією і малюнком ножиць, або іншим способом. Як знайти такі мітки можна прочитати в інструкції до конкретної плівці. В даному випадку використовується тепла підлога, який можна різати між білими поперечними лініями.

Один край заготовки потрібно заізолювати. Для цього на нього приклеюється широка термостійка ізолента.

Її половина лягає на одну сторону плівки, а залишок загинається на другу.

З протилежного боку плівки необхідно поставити контактні затискачі на розташовані уздовж широкі мідні шини. Їх потрібно надіти, і стиснути плоскогубцями.

Щербини затискачів проб’ють ізоляцію плівки, і щільно стиснуться на провіднику. Після цього торець плівки ізолюється між затискачами ізоляційною стрічкою.

Смужки плівки викладаються на підлогу. Потрібно, щоб контакти були повернені до тієї стіни, на якій розташований терморегулятор. Важливо врахувати, що вони не повинні доходити до стіни на 5-10 см.більшість плівок також не рекомендовано укладати під меблі, так що в місцях її майбутнього розташування тепла підлога не настилається. Смужки підлоги закріплюються до відбивача шматочками ізоляційної стрічки. Відстань між ними робиться 1 см, або більше, якщо так рекомендує конкретний виробник.

Після розкладки смуг необхідно їх підключити до терморегулятора паралельно. Тобто, всі праві затискачі з’єднуємо чорним проводом, а ліві червоним. Спочатку беремо відрізок дроту такої довжини, щоб його вистачило від терморегулятора до першого затиску. Потім готуємо другий для перемички від цього затиску до клеми наступної смуги. Кінці проводів очищаються від ізоляції, і обжимаються плоскогубцями на другій частині затискачів.

Після підключення проводів, затискачі ізолюються бітумною стрічкою. На кожне з’єднання вона нарізається на 2 шматки мінімум по 35-40 мм.один прикладається знизу, а другий притискається зверху.

Щоб контакти не випирали, під них потрібно вирізати поглиблення в відбиває підкладці. Вона прорізається ножем по зміні бітумної ізоляції. В отримані порожнини вкладаються затискачі. Щоб вони не піднімалися, зверху клеїться скотч. Також може знадобитися вирізати канавки для провалів, якщо нерівність від них не згладжує теплоізоляція.

Потім в ізоляції прорізається канавка під виносний датчик терморегулятора. Він повинен розташуватися під гріє частиною плівки, щоб точно реагувати на нагрів. Датчик приклеюється над канавкою на плівку бутилової ізоляцією. Його провід відводиться до терморегулятора.

Плівка по периметру проклеюється армованим скотчем. Після цього потрібно перевірити монтаж до укладання фінішного підлогового покриття. Для цього проводиться підключення терморегулятора в раніше підготовленому підрозетнику. На звороті регулятора надрукована схема підключення проводів. Важливо не переплутати фазу і нуль місцями. Зазвичай спочатку в першу клему затискається фаза, потім нуль, після чого дроти теплої підлоги і термодатчика.

Відкритий тепла підлога гріється дуже швидко. Тому щоб перевірити його працездатність, потрібно менше хвилини, після чого терморегулятор вимикається. Після цього підлогу краще накрити поліетиленовою плівкою, і потім можна приступати до монтажу фінішного покриття.

Це може бути ламінат або паркетна дошка. Також якщо укласти зверху плівки тонку фанеру, то можна настилати лінолеум або ковролін.

Інфрачервона підлога, регулятори температури на аліекспресс зі знижкою — http://alii.pub / 63cmhb

Дивіться відео